PRIVĀTUMA POLITIKA

Lietojot šo mājaslapu un iegādājoties produktus, Jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts privātuma politikā.

Kādu informāciju saņem uzņēmums Mazliet elegances

Mēs iegūstam tikai tādus personas datus, kurus Jūs mums brīvprātīgi sniedz, veicot pirkumu mājas lapā un citā tiešā saziņā ar mums. Dati ir pieejami trešajām personām, kas nodrošina grāmatvedību un pirkuma sagatavošanu.

Mēs neiegūstam un neglabājam kredītkartes vai debetkartes informāciju, kā arī informāciju par internetbankas maksājumu.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētā mājaslapa saglabā Jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājaslapas darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekam. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzu sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

  • Sīkdatnes, kuras atceras Jūsu izvēli. Dažas šajā mājaslapā lietotās sīkdatnes ļauj mājaslapai atcerēties Jūsu izdarītās izvēles (piemēram, Jūsu valodas izvēli).
  • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mājaslapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai analizētu mērķauditoriju, un lai uzlabotu vietnes saturu un darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
  • “Facebook” reklāmas platforma, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Vairāk par Facebook privātuma politiku var uzzināt, noklikšķinot šeit.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skaties Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā Jūs kontrolējat sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos.

Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti Jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, Jūs varat aizkavēt savu lietotāja pieredzi šajā un citās mājaslapās vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.

Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Lai atspējotu Google Analytics, izmantojiet pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Datu glabāšana

Veikals atrodas SIA Mozello platformā. Tā nodrošina tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj pārdot savus produktus un pakalpojumus.

Jūsu dati tiek glabāti, izmantojot Mozello datu krātuvi, datu bāzes. SIA Mozello glabā datus drošā serverī aiz ugunsmūra. Vietne un vietnes dati tiek glabāti serveros, kas atrodas Īrijā, ES.

Cik ilgi tiek glabāti iegūtie personas dati?

Personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik ilgi tie ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Ko mēs darām ar Jūsu datiem?

Kad Jūs iegādājaties preci/-es SIA MAZLIET ELEGANCES interneta veikalā, mēs saņemam no Jums konkrētus datus un personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pirkšanas un pārdošanas procesā. Šī informācija var saturēt vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus.

E-pastu mārketings: tikai ar Jūsu atļauju mēs varam nosūtīt Jums informāciju par produktiem, kampaņām un citām noderīgāk aktualitātēm.

Jūsu tiesības, kas saistītas ar personas datiem

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), Jums ir turpmāk minētās tiesības, kas saistītas ar personas datiem:

  • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. 
  • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
  • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu.
  • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to, un mums nav leģitīma pamata turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga.
  • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.
  • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas varat iegūt apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.
Trešo pušu pakalpojumi

Kopumā trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, ko mēs izmantojam, iegūs tikai tos datus, kas ir nepieciešami konkrētās darbības veikšanai.

Daļa no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kā, piemēram, norēķināšanās servisi, paši ir izstrādājuši un ievēro savu privātuma politiku, lai nodrošinātu drošu datu apstrādi un darbotos saskaņā ar GDPR.

Lai uzzinātu vairāk par trešo pušu privātuma politiku un lietošanas nosacījumiem, aicinām iepazīties tuvāk ar vēlamo informāciju konkrētā pakalpojuma sniedzēja mājas lapā. Ievēro, ka konkrēti pakalpojumu sniedzēji var atrasties citā valstī, līdz ar to var tikt pakļauti citiem likumiem.  Līdz ar to, ja Jūsu datus apstrādā trešās puses uzņēmums, kas atrodas citā valstī, Jūsu dati var tikt pakļauti arī konkrētās valsts likumdošanai.

Kad Jūs no mūsu interneta veikala nonākat trešās puses mājas lapā vai aplikācijā, lai, piemēram, veiktu maksājumu, uz Jums vairs neattiecas SIA MAZLIET ELEGANCES privātuma politika vai lietošanas noteikumi.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs saglabājam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas MAZLIET ELEGANCES privātuma politikā, tāpēc iesakām regulāri ar šo sadaļu iepazīties. Izmaiņas un precizējumi stājas spēkā tiklīdz tie tiek ievietoti mājaslapā. Ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas privātuma politikā, mēs par to paziņosim. Ja mūsu uzņēmums tiks apvienots ar citu uzņēmumu, Jūsu dati var tikt nodoti jaunajiem datu īpašniekiem, kas var turpināt pārdot Jums produktus.

Jautājumi un kontaktinformācija

Ja Jūs vēlaties piekļūt saviem datiem, labot tos vai izdzēst jebkādu informāciju, kas mums par Jums ir pieejama, sazinieties sūtot e-pastu uz info@mazlietelegances.lv